Screen Time Parental Control

Android İçin Ebeveyn Kontrol Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Sürüm Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Screen Time Labs
Çocuğunuz cihaz üzerinde ne yapıyor? Hangi web sitelerini ziyaret ediyor? Hangi uygulamalar kullanıyor? Hangi uygulamalar üzerinde en çok zaman harcıyor? Bu soruların cevabını merak eden bir ebeveyn misiniz? Çocuğunuzun haberi olmadan her şeyin kaydını tu

Çocuğunuz cihaz üzerinde ne yapıyor? Hangi web sitelerini ziyaret ediyor? Hangi uygulamalar kullanıyor? Hangi uygulamalar üzerinde en çok zaman harcıyor? Bu soruların cevabını merak eden bir ebeveyn misiniz? Çocuğunuzun haberi olmadan her şeyin kaydını tutan Screen Time Parental Control uygulaması bu konuda size yardımcı olacaktır. Üstelik ücretsiz. 

Gece geç saatlere kadar oyun oynuyor sonrada sabahları okula gitmek için vaktinde kalkmıyor mu? Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Artık tüm bu sorunlar geride kalıyor. Screen Time Parental Control uygulaması büyük yardımcınız. Belirlediğiniz uygulamaları kısıtlayabilir yada tamamen kapatabilirsiniz. Zaman kısıtlaması getirerek cihaz başında gereğinden fazla zaman geçirmesini engelleyebilirsiniz. Çocuğunuza görev ve sorumluluklar vererek yerine başarı ile getirmesi durumunda onu ödüllendirebilirsiniz. Böylece olumlu pekiştireç olarak Screen Time Parental Control uygulaması çocuğunuzu kontrol altına almanızı sağlar. Çocuğunuzu kontorl etmek için sahip olacağınız Screen Time Parental Control uygulaması güvenle tercih edilen başarılı bir ebeveyn uygulamasıdır. 

Screen Time Parental Control indir